Маріо Касас

Маріо Касас
Ім'я актора / актриси: Mario Casas
Дата народження 12 червня 1986
   
Біографія Маріо Касас
Іспанський актор. 

Народився в Ла-Корунья, Галісія, Іспанія. Повне ім'я  - Маріо Касас Сієрра. 

На початку кар'єри Маріо Касас знімався в рекламних роликах. В 2003 році почав вивчати драму в Мадриді. 

Перша поява на телебаченні в епізоді серіалу "Obsesiоn" (2005), а у великому кіно Маріо Касас дебютував у картині реж. Антоніо Бандераса "Літній дощ" (2006). У цьому ж році Касас також почав зйомки в телевізійному проекті "Мріяти без страху" (2006-2007). 

В 2009 році Марко зіграв ролі в двох успішних іспанських фільмах - "Секс, вечірки і брехня" і "Витік мізків". Але справжня популярність прийшла до актора після прем'єри фільму Фернандо Гонзалеса Моліни "Три метри над рівнем неба" (2010), за роль в цьому фільмі Маріо Касас став лауреатом престижної кінематографічної винагороди "PremiosACE"  в номінації "кращий молодий актор" і номінантом "FotogramasdePlata" в номінації "кращий кіноактор". 

Серед його робіт у кіно, ролі в таких фільмах і серіалах як "Неонова плоть" (2010), "Три метри над рівнем неба" (2010), "Корабель" (серіал, 2011), "Мул" (2011), "Група 7" (2012) та інші. 

Окрім зйомок у кіно молодого актора часто запрошують виступати в якості моделі: його стильні фотографії можна побачити у відомих іспанських і американських журналах: "VanityFair", "Mustang", "Ragazza" і "Vanidid". 

Маріо Касас – активний учасник фонду відомого іспанського оперного співака  Хосе Каррераса, що збирає пожертвування для фінансування досліджень в області лікування  лейкемії у дітей.
Коментарів (0)
Помилка!
Коментувати можуть тільки зареєстровані користувачі. Авторизуйтесь на сайті під своїм логіном чи через соц. мережі, або пройдіть короткий процес реєстрації.
Увага!
До даного посту ще ніхто не залишив коментарів, ви можете першим прокоментувати.
Дивись в кіно